Το δικαίωμα όλων των παιδιών να μεγαλώνουν χωρίς διακρίσεις και προσβολές: Ο ρόλος των γονέων και των σχολικών κοινοτήτων - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Το δικαίωμα όλων των παιδιών να μεγαλώνουν χωρίς διακρίσεις και προσβολές:

Ο ρόλος των γονέων και των σχολικών κοινοτήτων

Προσκεκλημένοι ομιλητές του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Ποσειδωνίας, Σύρου η κα Μαρία Βουτσίνου, Ειδική Επιστήμονας στην Ανεξάρτητη Αρχή «Συνήγορος του Πολίτη»/Κύκλος δικαιωμάτων του Ανθρώπου και ο κος Γιώργος Μόσχος, Βοηθός Συνήγορος του Πολίτη για τα Δικαιώματα του Παιδιού.

Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού σχολείου Ποσειδωνίας Σύρου