8ος Διαγωνισμός Ελληνόφωνων Εκπαιδευτικών Ιστοτόπων

Τη σχολική χρονιά 2016 -17 το σχολείο μας έλαβε μέρος στον 8ο Διαγωνισμό Ελληνόφωνων Εκπαιδευτικών Ιστοτόπων στο πλαίσιο του 9ου Πανελλήνιου Συνεδρίου των Εκπαιδευτικών για τις Τεχνολογίες της Πληροφορίας και της Επικοινωνίας. Στον διαγωνισμό κατέθεσε προς κρίση το ιστολόγιο της Ε' τάξης "Η Ε' τάξη παρουσιάζει..." και έλαβε ειδικό έπαινο.

Μπράβο στα παιδιά που εμπλουτίζουν συστηματικά το ιστολόγιο αυτό με τις εργασίες τους!

Τελικά Αποτελέσματα :για να δείτε τα αποτελέσματα της τελικής φάσης σε όλες τις κατηγορίες.

Μαρία Ιωσηφίδου - υπεύθυνη του ιστοτόπου