Ανακοινώσεις του Διοικητικού Συμβουλίου των Γονέων και Κηδεμόνων

• 25/2/2016

Για το συντονισμό και την οργάνωση της ομάδας Καρναβαλιστών του σχολείου μας θα γίνει η 1η συνάντηση την Κυριακή 28/02/2016 και ώρα 17:00 στο χώρο του σχολείου.
Εκεί θα γνωστοποιηθούν τα διαδικαστικά της παρέλασης, θα πάρουμε όλοι το "πατρόν" για το ράψιμο της στολής και θα οργανώσουμε τον τρόπο με τον οποιο θα κατασκευαστούν αυτά που θα συνοδεύουν την εμφάνισή μας.

Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Ποσειδωνίας

• 2/12/2015

Σας ανακοινώνουμε συμμετοχή του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων μαζί με τα παιδιά του σχολείου μας στον στολισμό του χριστουγεννιάτικου δέντρου στην Πλατεία Μιαούλη.

Για την ανακοίνωση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων κάνετε κλικ στην ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.