Ερωτηματολόγια για αποτύπωση συμπερασμάτων

Στο πλαίσιο του μαθήματος "Τεχνολογίες της Πληροφορίας και της Επικοινωνίας" και με βάση θέματα γύρω από τη θάλασσα, οι μαθητές μας δημιούργησαν κείμενα (για να ασκηθούν στην επεξεργασία κειμένου), δημιούργησαν ερωτηματολόγια (για να έρθουν σε επαφή με τη λογική των λογιστικών φύλλων και των μαθηματικών συναρτήσεων) και θα δημιουργήσουν παρουσιάσεις (για να αντιληφθούν την αξία της κίνησης και του ήχου).

Εδώ σας παραθέτουμε τα ερωτηματολόγια των μαθητών και σας παρακαλούμε να  κατεβάσετε όποιο θέλετε, να το συμπληρώσετε και να το παραδώσετε στους μαθητές μας. Θα ακολουθήσει από μέρους τους επεξεργασία των δεδομένων και αποτύπωση συμπερασμάτων.

1. ερωτηματολόγιο Αντέλα - Ερίντα
  2. ερωτηματολόγιο Αργύρης - Μαρίνος - Αντώνης
  3. ερωτηματολόγιο Ευτυχία - Αγγελική  - Μαργαρίτα
  4. ερωτηματολόγιο Φοίβος - Σάρντι