ανοιξιάτικα καμώματα - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Ανοιξιάτικα καμώματα

Την Κυριακή, 30 Απριλίου 2017, πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση της ΣΤ τάξης στην αυλή του Δημοτικού Σχολείου Ποσειδωνίας με επιτυχία, χαρίζοντας κάποιες ώρες χαράς και ξεγνοιασιάς στα παιδιά. Το ευτύχημα είναι ότι οι μαθητές της ΣΤ τάξης που εργάστηκαν για την εκδήλωση ήταν ενθουσιασμένοι αφ' ενός γιατί πέρασαν μια ευχάριστη ημέρα στον αγαπημένο τους χώρο χωρίς μαθήματα και αφ' ετέρου επειδή εισέπρατταν θετικά σχόλια από τους φίλους και συμμαθητές τους που παραβρέθηκαν. Οι γονείς της ΣΤ' τάξης, ευχαριστούν θερμά την διεύθυνση του σχολείου, τον σύλλογο γονέων και κηδεμόνων και τον πολιτιστικό σύλλογο Φοίνικα. Ένα ιδιαίτερο ευχαριστώ στον δάσκαλο της ΣΤ2 τάξης, κ. Νίκο Ψαρρό ο οποίος ήταν παρών σε κάθε στιγμή που χρειάστηκε η βοήθειά του, πριν και κατά την διάρκεια της εκδήλωσης.

• feast201.jpg
    feast201.jpg