Ανακοινώσεις του Διοικητικού Συμβουλίου των Γονέων και Κηδεμόνων

• 25/2/2015

Σας καλούμε να δείτε την πρόσκληση για ενημέρωση από την Εταιρεία Κοινωνικής Υποστήριξης Ανηλίκων και Εφήβων με θέμα τον σχολικό εκφοβισμό.

Δείτε την πρόσκληση από εδώ.

• 3/2/2015

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων ανακοινώνει πρόσκληση σε Αποκριάτικο πάρτι στην αίθουσα της Πινακοθήκης Κυκλάδων, το Σάββατο στις 5 το απόγευμα.

Κατεβάσετε τη σχετική αφίσα.

• 21/01/2015

Αγαπητοί γονείς την Τετάρτη 28-1-2015 και ώρα 17:30, σας καλούμε σε Γενική Συνέλευση στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου για να σας ενημερώσουμε για τις προγραμματισμένες δράσεις μας καθώς και για την οργάνωση των εκδηλώσεων του σχολείου.
Σας περιμένουμε όλους με τα ροφήματά σας και την καλή σας διάθεση.
Από το συμβούλιο.

• 21/01/2015

Πρόσκληση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων για τη δημιουργία Σχολής Γονέων σε συνεργασία με το πρόγραμμα "Θησέας". Διαβάζετε το πλήρες κείμενο της ανακοίνωσης.

• 27/11/2014

Σας προσκαλούμε σε συζήτηση για θέματα εκδρομής της ΣΤ' τάξης. Διαβάστε την πρόσκληση.